Flammkuchen24
Flammkuchen24
Flammkuchen24

Najwyższy

Jakość

Flammkuchen24

Top

Serwis

Flammkuchen24

Szybciej

Wysyłka

Telefon-

infolinia

Ciasto na flammkuchen

Gotowe spody do flammkuchen, kawalki ciasta do flammkuchen

W serwisie Flammkuchen24 oferujemy gotowe ciasto na flammkuchen, cieniutkie i równe kawalki do ciasta flammkuchen lub prasowane i wstepnie lekko podpieczone spody do flammkuchen. Do wyboru sa nasze spody do flammkuchen z pszeniczne premium, pszeniczne bio, orkiszowe i placki Braumeister z zytem i slodem oraz rózne formy i jednostki ilosci, wedle indywidualnych potrzeb. Zamów latwo online, wygodnie i zaledwie kilkoma kliknieciami. Juz po krótkim czasie wysylki spody do flammkuchen trafia do Ciebie. Kawalki ciasta do flammkuchen przy zachowanym lancuchu chlodzenia sa przydatne do spozycia w ciagu 3-4 tygodni i mozna je bez problemu zamrozic. W ten sposób mozna je przechowywac do 12 miesiecy.Artykuł 1 - 3 od 3

Ciasto na flammkuchen skladniki

Nasze ciasto na flammkuchen jest przygotowywane wedlug oryginalnego przepisu z francuskiej Alzacji i nie zawiera drozdzy, polepszaczy smaku, ani konserwantów. Wybieramy tylko konieczne skladniki i to najlepszej jakosci. Spody do flammkuchen zawieraja make (pszenna, pszenna BIO lub orkiszowa), wode, olej rzepakowy i sól spozywcza. Nasza specjalna metoda produkcji zapewnia równomierne cieniutkie ciasto, dzieki czemu gotowe flammkuchen sa szczególnie chrupiace. Spróbuj!.

Ciasto na flammkuchen z drozdzami lub bez

Istnieje wiele pogladów i przepisów dotyczacych tego, czy dobre ciasto na flammkuchen powinno zawierac drozdze, czy tez nie. Czesto decyduje tutaj osobisty gust. My z Flammkuchen24.co.uk jestesmy zdania, ze ciasto na flammkuchen bez drozdzy daje w rezultacie lepsze flammkuchen, bo bez drozdzy spody ciasta sa odpowiednio chrupiace, lekkie i lekkostrawne. Dlatego nasze ciasto na flammkuchen nie zawiera drozdzy.

Samodzielnie przygotowanie ciasta na flammkuchen?

Dzieki niewielu skladnikom, z których mozna wyprodukowac dobre ciasto na flammkuchen, mozna tez latwo samodzielnie przygotowac taki spód. Pracochlonne jest jednak rozwalkowanie ciasta na flammkuchen. Dlatego w naszym sklepie oferujemy gotowe do przyrzadzenia spody ciasta na flammkuchen w róznych rozmiarach i ksztaltach. Dzieki temu uzyskasz cieniutkie, równomierne spody do flammkuchen, które mozesz samodzielnie oblozyc swiezym dodatkami tak, jak chcesz. Nastepnie w piekarniku w ciagu kilku minut piecze sie smaczne i chrupiace flammkuchen.

Spody do flammkuchen - duzy wybór w naszej wszechstronnej ofercie

Spód do flammkuchen oferujemy w róznych ksztaltach, jednostkach ilosci i z róznej maki. W ten sposób mozesz wybrac produkt, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Do wyboru sa spody owalne, okragle, prostokatne lub rustykalne o nierównomiernej krawedzi, jak domowej roboty. Ponadto w ofercie mamy mniejsze spody jak „midi” i „petit”. W zaleznosci od wersji dostarczamy je w praktycznych rozmiarach opakowan po 10, 15 lub 20 surowych spodów. Poszczególne spody sa kazdorazowo rozdzielone warstwa posrednia z pergafinu. W ten sposób unikamy sklejania sie spodów ciasta.

Różne rodzaje mąki do tarty flambée

Świeże spody do flammkuchenz mąki pszennej

(dostępne w formie owalnej, okrągłej, prostokątnej, rustykalnej z nierównym brzegiem oraz w rozmiarach „petit” i „midi”)

Nasze Premium pszeniczne spody do flammkuchen mają znakomite właściwości przy pieczeniu. Są nieporównywalnie cienkie i dlatego są wyjątkowo chrupiące i kruche.

Nasze pszeniczne spody do flammkuchen mają znakomite właściwości przy pieczeniu. Są nieporównywalnie cienkie i dlatego są wyjątkowo chrupiące i kruche. Pszenica na nasze smaczne spody rośnie poza tym we francuskiej Alzacji, ojczyźnie flammkuchen.

Świeże spody do flammkuchen z mąki orkiszowej (forma rustykalna, 38 x 28 cm, ok. 130 g, od 10 sztuk)

W czasach świadomego odżywiania mąka orkiszowa nabiera coraz większego znaczenia w piekarstwie. Orkisz wyróżnia się lekko orzechowym smakiem. W ostatnich latach zboże to znów coraz bardziej staje się obiektem zainteresowania świadomych zdrowia osób, które cenią sobie dobry smak. Często orkisz używany jest przez ludzi z nietolerancją pszenicy jako alternatywa, ponieważ jest znacznie lepiej tolerowany. Orkisz zawiera jednak również gluten i dlatego nie nadaje się dla osób z nietolerancją glutenu (celiakią). Nasze orkiszowe spody do flammkuchen wyróżniają się znakomitymi właściwościami pieczenia i nadają się również do wszechstronnego zastosowania, tak samo jak nasze spody pszenne. Wypróbuj je!

Świeże pszenne spody do flammkuchen jakości bio(spód owalny, 38 x 29 cm, ok. 139 g, od 10 sztuk)

Nasze chrupiące, smaczne spody dostępne są również w certyfikowanej jakości BIO. Są przygotowywane z biologicznie uprawianego zboża, wody i oleju rzepakowego BIO i soli oraz pakowane w atmosferze ochronnej.

Nasze chrupiące, smaczne spody dostępne są również w certyfikowanej jakości BIO. Są przygotowywane z biologicznie uprawianego zboża, wody i oleju rzepakowego BIO i soli oraz pakowane w atmosferze ochronnej. Właściwą jednostką certyfikującą jest DE-ÖKO-006, której zlecamy co roku sprawdzenie i kontrolę, aby zachować wymagane standardy.

Wysyłka i trwałość
Kształty i rozmiary spodów do ciast